
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A négycsillagosként hirdetett szálloda valójában messze elmarad ettől a szinttől. A vendégek sorra számolnak be koszos, elhanyagolt szobákról, pókhálókról, lestrapált bútorokról, működésképtelen klímáról és fűtés nélküli téli éjszakákról. A hotel kínálata gyakran merő átverésnek tűnik: a svédasztal hiányzik, helyette feláras szolgáltatásokkal átverik és lehúzzák a vendégeket, akiknek még a fürdőköpenyért és a felszolgált csapvízért is fizetniük kell.
Mindezt tetézi, hogy a szobákért borsos árakat kérnek el: akár 1 millió forintba is kerülhet egy hét egy család számára, akik végül csalódottan, átverve érzik magukat. Több vendég véleménye szerint: „Ez nem négy-, hanem maximum háromcsillagos szint, és az is jóindulattal.”
A legfelháborítóbb esetek között említik a wellness-részleg botrányát, ahol a csúszós padló miatt egy kisgyermek balesetet szenvedett. Bár figyelmeztető táblákat kihelyeztek, sokan úgy vélik: a hotel üzemeltetője szándékosan spórol a biztonságon.
Forsthoffer Ágnes politikai pályája sem indult fényesen: 2024-ben Balatonfüreden függetlenként indult az önkormányzati választáson, de csúfos vereséget szenvedett. Ezért különösen visszatetsző volt, hogy Kötcsén hazugsággal indította bemutatkozását: azt állította, most először áll politikai színpadon, és ezek az első mondatai. Holott köztudott, hogy már egy évvel korábban próbálkozott a politikában – sikertelenül.
Ehhez képest most, egy évvel később, már a Tisza Párt harmadik alelnökeként tevékenykedik – köszönhetően annak, hogy Magyar Péter Kötcsén bemutatta őt.
Sokak szerint Magyar Péter súlyos hibát követett el, amikor Forsthoffer Ágnest éppen Kötcsén, a Tisza rendezvényén mutatta be a párt színeiben.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen