
A síneken ragadt egy pótkocsi Komáromnál, vérfagyasztó videó készült a balesetről
A kamerás autó sofőrje saját balesetét rögzítette, ami Gödöllő határában történt még április elsején. A videón az látható, ahogy egy kék Suzuki vezetője hirtelen fékez a fehér furgon előtt, ezzel óriási fékezésre kényszeríti a mögötte haladókat. A felvételt beküldő sofőr elmondása szerint emiatt kellett vészfékeznie, de már nem tudta megállítani az autót, és beleszaladt az előtte haladó járműbe – írta a Budapesti Autósok Közössége.
Hozzátéve, hogy a felek kitöltötték a baleseti bejelentőt, amelyen feltüntették, hogy egy harmadik fél miatt történt a vészfékezés.
A videó tanulsága, hogy egyértelműen mutatja: ha nem tartunk megfelelő követési távolságot, egy másik sofőr hibájából is könnyen mi lehetünk a vétkesek.
Nagyobb tempónál, még jó reakciós idővel is a követési távolság sebességgel arányos növelésének óriási jelentősége van, főleg, ha olyan jármű halad előttünk, amin nem lehet átlátni előre
– tette hozzá a portál.

A síneken ragadt egy pótkocsi Komáromnál, vérfagyasztó videó készült a balesetről

Fotókon az V. kerületben történt éjjeli baleset, több rendőrt kórházba szállítottak

Horror Toronyban: Egy 67 éves nő az áldozat

Fának csapódott egy autó Orbán Viktor konvojából - Több TEK-est kórházba vittek

Megrázó videón az aszódi halálos baleset, futva menekült a drogos ámokfutó

Eredményes hajtóvadászat: Elfogták a drogos aszódi ámokfutót

Terhes feleségét is a roncsban hagyta a drogos ámokfutó Aszódnál, fény derült D. Sándor sötét múltjára

Ismét árcsökkenést jelentettek be a hazai benzinkutakon

Aszódi tragédia: Őt keresi a rendőrség

Folytatódik a forint diadala: mutatjuk, hogyan menetel a devizapiacon

Több vármegyére is figyelmeztetést adtak ki, kedd éjfélig van érvényben

Az ön otthonában is ott lapulhat – Népszerű terméket hívott vissza a Nébih