
Ketten meghaltak, mert a forgalommal szemben ment az M6-oson - Fotók
Az autópályán forgalommal szemben közlekedő idős férfi és a vele szemben szabályosan haladó autót vezető férfi halt meg abban a balesetben, amely az M6-os sztrádán történt kedd reggel Kisnyárád térségében - közölte a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Tenyek.hu 2025. május 20., kedd 15:47
Szántó Valentin azt mondta, hogy a balesetben két, egymással szemben haladó, utasokat nem szállító személyautó ütközött össze.
A karambolban a sztrádára forgalommal szemben felhajtó idős sofőr, valamint a másik autót szabályosan vezető férfi már a helyszínen meghalt, az eset miatt pedig több órára le is kellett zárni a sztrádát a forgalom elől – fűzte hozzá.
Korábban a rendőrség a police.hu oldalon azt közölte, hogy a baleset Véménd és Babarc között történt a Pécs felé vezető oldalon.
A katasztrófavédelem közlése szerint, az egyik jármű kigyulladt, de az ott tartózkodók még azelőtt eloltották, hogy a mohácsi és a véméndi hivatásos tűzoltók a helyszínre érkeztek.
Korábbi tartalmak:
Kiderültek az M6-oson történt halálos gázolás szörnyű részletei
Csak egy pillanatra nem figyelt oda, súlyos baleset lett a vége
Ellenkormányzott, de így sem tudta elkerülni a durva balesetet Szarvasnál
+Ez is érdekelheti

Tragikus véget ért az eltűnt férfi keresése Csobánkán

Kiszakadt egy utánfutó kereke az M0-son, videón a rémisztő eset

Súlyosan megsérült egy kislány Győrzámolyon

Több mint 200 millió forintot csalt ki egy 80 éves férfitól – szerencsejátékra ment a pénz

Brutális verekedés tört ki Encs belvárosában

Buszsofőrre támadt egy férfi Győrben - akár 7 és fél év börtönt is kaphat

Jelentősen olcsóbb az üzemanyag a védett árral nálunk, mint más országokban

Földrengés volt Mosonmagyaróvár közelében

Édesapja életéért küzdött egy férfi Budapesten

Tele volt fegyverrel a bőröndje, buszon bukott le Röszkén

Életet követelt a tűz Alsózsolcán

Videón, ahogy kövekkel dobálta az autókat a 35-ös főútnál Borsodban




