2026. április 15. szerda, Anasztázia, Tas
15°C Budapest

Brutális felvételen, ahogy megvert egy kisfiút egy férfi Oroszlányban

A dühös apa fiával együtt elhurcolta az egyik fiút egy erdőbe, sőt, még a cipőjét is levetették vele, majd ezután a rendőrségre vitték. A bíróság tárgyalás nélkül ítélte el őket felfüggesztett börtönbüntetésre és pénzbírságra.
Tenyek.hu
2025. május 21., szerda 12:33
Vágólapra másolva!

A ruhájánál fogva megrángatta, majd ököllel kezdte ütlegelni a férfi a kiskorú fiút egy oroszlányi benzinkúton. A támadó azért lett ennyire indulatos, mert elvesztette a pénztárcáját, benne az irataival és bankkártyájával. Ezt öt fiú megtalálta, akik az iratokat elrejtették egy bokornál, a bankkártyával pedig pár ezer forint értékben a benzinkúton vásároltak. A pénztárca tulajdonosának fia, és annak barátja értesítést kaptak a vásárlásról, ezért azonnal odamentek, és kérdőre vonták a fiatalokat.

– mondta a Tényeknek Horváth Sándor a Tatabányai Járási Ügyészség szóvivője.

Ezután levetették a fiatallal a cipőjét, és arra utasították, hogy szálljon be a kocsijukba és adja át a bankkártyát. A két vádlott a fiatalt egy erdős területre vitte, ahol megtalálták az iratokat is, ezután a sértettet a hátsó ülésre ültették, majd az Oroszlányi Rendőrkapitánysághoz indultak. A kihallgatás után azonban kiderült, hogy ők húzták a rövidebbet.

– tette hozzá az ügyészség szóvivője.

A büntetővégzés jogerőssé vált.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk