
Újabb sokk Baranyában: ismeretlen férfi holtteste miatt indult nyomozás Pécsen
Megtörten, egymásba kapaszkodva álltak a családtagok és barátok vasárnap a sínek mellett azon a helyen, ahol a kétségbeesett anya hároméves kislányával a karjában lépett a vonat elé, ami halálra gázolta őket Győr közelében. Gyertyát gyújtottak az emlékükre.
Az elkeseredett családanya tettének híre az egész országon végigsöpört. A közelben élők napok óta sokkos állapotban vannak.
Valószínűleg egy olyan kilátástalan pozícióban volt a hölgy, amelyet nem tudott másképp megoldani, nem tudta rendesen feldolgozni, nem, nem dönthetett volna a saját gyerekének az életéről, ilyen módon biztos, hogy nem! Nagyon sajnálom, végtelenül sajnálom a történteket!
– mondta a Tényeknek egy helyi.
A vonat 100 kilométeres sebességgel haladt, a vezetőnek esélye sem volt megállni a sínekre lépő nő előtt. Úgy tudjuk a 40 év körüli férfi legalább 15 éve dolgozik mozdonyvezetőként, sokkolták a törtétek, ahogy az utasokat is. Egyikük azt írta egy hozzászólásban, hogy mély nyomot hagyott bennük a tragédia.
A több ezer kommentelő között, sokan bírálták a nőt tette miatt.
Akármilyen élethelyzetben is volt, nem ezt kellett volna tennie, nem ez lett volna a megoldás! A pici gyerek nem tehetett semmiről!
Mások szerint depresszió vagy bántalmazás állhat a háttérben
Vajon miket élhetett át az anya, hogy csak ezt látta kiútnak?! Talán el akarták venni tőle a gyermekét, talán bántalmazták őket, nem tudhatjuk! Ne ítélkezzünk!
A keréknyomokból látszik, hogy a nő a vasúti hídnak a közelében parkolhatott le. Körülbelül 10 méterre onnan, ahol a sínekre lépett. Így az anya másik, 8 éves kislánya, akit a kocsiban hagyott, végignézhette a borzalmakat. Egy családterapeuta szerint, minél előbb szakemberhez kell fordulni vele.
A szaksegítő, nagyon fontos, hogy kapcsolatot építsen minél hamarabb a gyermeknél, mert lehet, hogy a gyermeknél azt látják, hogy órákig játszik, mintha mi baja sem lenne, de ugyanakkor éjszakai rémálmoktól kezdve, nagyon sok minden gyötörheti. Ha ő látta, és bízzunk benne, hogy nem, de akár hangokat is hallgatott ugye, akár a vonatnak a lelassításával, azért azok tudnak rögzülni!
– magyarázta Polus Enikő családterapeuta, mentálhigiénés szakember.
Hozzátette, súlyos tüneteknél, gyógyszeres kezelésre is szorulhat a kislány, ezért családsegítőhöz érdemes először fordulni, mert ők a kórházi ellátásban is tudnak segíteni. Információink szerint a gyerekek édesapját sokkolták a történtek.

Újabb sokk Baranyában: ismeretlen férfi holtteste miatt indult nyomozás Pécsen

Meghalt Szilágyi Virgil

Eszméletlenül rogyott össze egy fővárosi jégcsarnokban egy férfi, civilek küzdöttek az életéért

Bátyja nem engedte be a házba, ezért összetörte öccse autóját a részeg férfi Kevermesen

Közzététel:

Pelenkázás közben vágta a fagyasztóhoz kisbabáját egy hajdúszoboszlói férfi

Túszdráma a VII. kerületben: pénzt követeltek az elfogott tolvajokért

Lángba borult egy nyaraló Szabolcsban, fotón a méteres tűzcsóvák

Vonat tarolt le egy autót Bács-Kiskunban, fotókon a baleset

Eltörte az ellenőr csuklóját egy jegy nélküli utas Szegeden

Rákkeltő anyag került az utakra Szombathelyen

Saját kezűleg gyártotta és árulta a lőszert ismerőseinek