
Kaszával esett neki egy parkoló kocsinak Gyöngyösön
Semmi áldott közöm nincsen, dolgozó ember vagyok, tisztességesen dolgozom
– ezt állította a bíróság folyosóján az a férfi, akit azzal gyanúsítanak, hogy társaival együtt közel 10 millió értékben lopott cigarettát egy horti dohányboltból. Ezért őket le is tartóztatta a bíróság hétfőn.
Egyiküket K. Márkot még pár nappal ezelőtt fogták el. A gyanú szerint azért, mert december 16-án éjszaka egy apci dohánybolt ajtaját megpróbálta kifeszíteni, azonban a riasztó miatt elmenekült. Néhány órával később Horton már sikerrel járt, és közel 10 millió forint értékben lopott el dohánytermékeket egy trafikból. Az elfogott férfi vallott végül társai ellen.
A most letartóztatott férfi szerint, ismerőse csak bele akarta keverni a bűncselekménybe, ő azt sem tudta, hogy történt ilyen lopás. Sőt állítása szerint, alibije is van.
Kopogtak az ajtón, édesanyám nyitott ajtót azt kérdezte, hogy Gazsi úr itthon van? Itthon, hát miért tagadott volna le. Mondták, hogy elő kell állítanunk, mivel elfogató parancs van maga ellen
– mondta a letartóztatott férfi.
A rendőrök megtalálták a bűncselekményhez használt autót is, aminek lecserélték a rendszámát. Aztán hogy eltüntessék a nyomokat, felgyújtották a kocsit. Az ügyben lopás kísérlet és lopás, valamint egyedi azonosító jellel visszaélés miatt indult eljárás.

Kaszával esett neki egy parkoló kocsinak Gyöngyösön

Május végéig meghosszabbítja az árréscsökkentést a kormány

Több veszélyes állatot is tartott a privát keszthelyi állatkertben

Magyarországon nőtt legtöbbet a minimálbér, ami átszivárog a teljes bérskálára

Rezsistop: ezekre a dátumokra kell figyelni

Nyolcéves mélyponton az infláció Magyarországon

173 milliót csalt ki ismerősétől egy 28 éves férfi

Lezárult a keresés: Holttestet találtak a Dunában

Megütötte az igazgatóhelyettest, egy diákot pedig megvert a ceglédi gimnazista

Véget ért a keresés: Rendkívüli hír érkezett a fülöpszállási idősek otthonából eltűnt férfiról

Megvalósult rémálom: Édesanyja életéért küzdött egy ápolónő Pest vármegyében

Kiderült, kinek a holttestére bukkantak az előszállási horgásztóban