
Újabb sokk Baranyában: ismeretlen férfi holtteste miatt indult nyomozás Pécsen
A police.hu-n olvasható tájékoztatás szerint a rendőrség nagyszabású ellenőrzést tartott november 15. estétől másnap hajnalig az V., VI. és VII. kerületében, elsősorban a közterületek rendjére és a szórakozóhelyek környékére fókuszálva.
A kábítószerrel összefüggő bűncselekmények feltételezett elkövetőin túl elfogtak egy ittas vezetőt, három szabálysértés miatt keresett embert, bűncselekmény gyanúja miatt előállítottak két személyt és megtaláltak egy intézetből szökött fiatalt - írták. A Budapesti Közlekedési Központ és a Közlekedési Hatóság 76 taxit is ellenőrzött; két kocsit soron kívüli műszaki vizsgára rendeltek be, egyéb szabálytalanságok miatt négy jegyzőkönyvet vettek fel - közölték.
A BRFK által a Készenléti Rendőrség bevonásával szervezett, két belvárosi szórakozóhelyre is kiterjedő akcióban csaknem száz rendőr, több társhatóság, illetve a Katasztrófavédelmi és Polgárőr Egyesületet vett részt - tudatták.
A közleményben kitértek arra, hogy a rendőrség folyamatosan, de különösen csütörtök, péntek és szombat éjszakánként megemelt létszámmal dolgozik a Belváros, Erzsébetváros és Terézváros biztonsága érdekében, ilyen nagy létszámú, komplex ellenőrzést pedig minden hónapban szerveznek.
MTI

Újabb sokk Baranyában: ismeretlen férfi holtteste miatt indult nyomozás Pécsen

Meghalt Szilágyi Virgil

Eszméletlenül rogyott össze egy fővárosi jégcsarnokban egy férfi, civilek küzdöttek az életéért

Bátyja nem engedte be a házba, ezért összetörte öccse autóját a részeg férfi Kevermesen

Közzététel:

Pelenkázás közben vágta a fagyasztóhoz kisbabáját egy hajdúszoboszlói férfi

Túszdráma a VII. kerületben: pénzt követeltek az elfogott tolvajokért

Lángba borult egy nyaraló Szabolcsban, fotón a méteres tűzcsóvák

Vonat tarolt le egy autót Bács-Kiskunban, fotókon a baleset

Eltörte az ellenőr csuklóját egy jegy nélküli utas Szegeden

Rákkeltő anyag került az utakra Szombathelyen

Saját kezűleg gyártotta és árulta a lőszert ismerőseinek