
Így lehet biztonságos és nyugodt az évkezdés
Egy olyan esethez riasztották a mentőket szombaton kora este Ercsiben, ahol a beteg végül életét vesztette. Az áldozat hozzátartozói ingerülten rátámadtak a szakemberekre, akik menekülni kényszerültek a helyszínről, majd rendőri kísérettel a székesfehérvári mentőállomásra mentek.
A Magyarországi Mentődolgozók Szövetségének bejegyzéséből kiderül, hogy kollégáikra az egyenruhások vigyáztak, ám a meghalt páciens rokonai vezetésével dühös tömeg gyűlt össze a mentőállomás előtt, és tovább fenyegették a dolgozókat.
A feol.hu a rendőrségtől megtudta, hogy a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban alakult ki szóváltás az egészségügyi személyzet és az ercsi páciens családja között. A rokonokat végül a rendőrök tessékelték ki az épületből.
Az ügyben közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt indult eljárás. A következő napokban fokozott rendőri jelenlétre figyelmeztették az Ercsiben élőket.
A címlapfotó illusztráció: Országos Mentőszolgálat

Így lehet biztonságos és nyugodt az évkezdés

Drámai küzdelem egy rendelőben, középkorú férfi életéért küzdöttek

Családi ház égett le Bejcgyertyánoson, lakhatatlanná vált - Fotók

Kocsit lopott, hogy eljusson a bács-kiskuni fürdőbe csobbanni

A maffiát hívná segítségül a kaposvári könyvtár a késedelmes kölcsönzések miatt

Kíméletlenül rabolta ki áldozatát egy férfi Zalaegerszegen

Hatan kerültek kórházba, két autó ütközött Mélykúton

Hatszor szúrt a 28 éves feleség Szombathelyen, elfajult az ünnepi vacsora

Durva rablás vettek videóra egy szigetszentmiklósi HÉV-megállóban

Videón, ahogy fehérbe borult az ország több pontja

Cél, hogy elkerüljük az ilyen kamionos helyzeteket - videókkal

Két fiatalt gázoltak el egyszerre Szombathelyen