
Nem hiszünk a szemünknek, már síelnek Gyulánál – Fotók
Saját kezűleg eszkábált "sílécen" csúszott egy utánfutó az utakon.
Tenyek.hu 2024. október 25., péntek 16:36
Csütörtökön elképesztő látvány tárult a rendőrök elé Gyula külterületén, amikor kiszúrtak egy oldalán csúszó utánfutót – írta pénteken a police.hu.
Gyula és Szabadkígyós között közlekedett az az autó, melynek vontatmánya közel sem volt mindennapinak mondható. Jobb kereke ugyanis hiányzott, tulajdonosa pedig a problémát egy másfél méteres zártszelvénydarabbal próbálta kiküszöbölni.
A különleges szerkezetről bejelentés érkezett, melyet a hatóságok nem sokkal később megtaláltak és kivontak a forgalomból.
A sofőr elmondta, hogy Szabadkígyósról szeretett volna eljutni Gyulára, hogy megjavítsák az utánfutót.
A rendőrök azonban nem engedték tovább a balesetveszélyes román rendszámú járművet, melynek egyébként lámpái sem működtek. Továbbá elvették forgalmi engedélyét és a férfi ellen szabálysértési feljelentést tettek.
+Ez is érdekelheti

Négykézláb, az út szélén mászva találtak egy idős nőt Vasvárnál

Több mint 160 millió forintot csalt ki több áldozattól

Kitüntetéseket adott át a sikeres évet záró Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara

Siketen született kislánynak adták vissza a hallását pécsi orvosok

Fotók érkeztek, kavicsszállító teherkocsival ütközött egy autós Szalkszentmártonnál

Mérgezés miatt hívtak vissza egy népszerű ajándéktárgyat

Kutya vezette a tűzoltókat a bajba jutott barátjához Hevesben

Na szia mentő – megszólalt a mentésirányítás vezetője

Egy időben elolvasott levél mentette meg az életét Borsodban

Megszólalt a tatabányai horrorbaleset fiatal áldozatának édesanyja

Kigyulladt egy szállodahajó Budapesten

Brutális bűncselekményeket követtek el a Szőlő utcában fogvatartott fiatalok


