
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A lengyel rendőrök megkeresték magyar kollégáikat egy európai elfogatóparancs alapján körözött, lengyel fegyveres bűnözői csoport vezetőjének felkutatása érdekében.
A lengyel hatóságoknak több olyan információjuk volt, hogy a Lengyelországban különösen jelentős értékre elkövetett hűtlen kezelés, csalás és egyéb gazdasági bűncselekmények miatt 12 év letöltendő szabadságvesztésre ítélt 53 éves férfi élettársával Magyarországon bujkálhat. A nyomozók azonnal megkezdték a keresett férfi felkutatását.
A Borsod vármegyei rendőrökkel együttműködve sikerült megállapítani a férfi tartózkodási helyét. A nyomok egészen a Sátoraljaújhely közelében található Kovácsvágás településig vezettek.
Mivel tartani lehetett attól, hogy a férfi fegyvert tart magánál, ezért a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége fogta el október 24-én.
A lengyel körözött mindent megtett annak érdekében, hogy ne ismerjék fel, levágatta a haját, lefogyott és szemüveget viselt, de így sem tudott tovább inkognitóban maradni.
A rendőrök előállították őt és őrizetbe vették. A Fővárosi Törvényszék elrendelte az ideiglenes átadási letartóztatásban lévő személy átadását Lengyelországnak.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen