
Súlyosan megsérült a biciklis kislány Kaposváron
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság korábbi tájékoztatása szerint a Rákóczi utcában több, ruhák tárolására használt raktárépület gyulladt ki kedd délután, a tűz egy kétszintes irodaépületre is átterjedt. Egy ember megsérült.
Az oltáson kedd éjszaka tizenhat tűzoltóegység mintegy hatvan tűzoltója dolgozott. Szerda reggel a nyíregyházi, a nyírbátori, a kisvárdai, a hajdúnánási, szerencsi és a baktalórántházai hivatásos tűzoltók a vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett oltják a lángokat, a munkát rakodógép segíti - olvasható az igazgatóság honlapján.
Egy embert a tűzoltók mentettek ki az épületből, őt átadták a mentőknek.
Az Országos Mentőszolgálat az MTI érdeklődésére kedd éjszaka azt közölte, a helyszínről egy férfit könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba.
Az oltás idejére több órára teljesen lezárták a forgalom elől a 38-as főút városból kivezető szakaszát. A tűz sűrű, fekete füstjét a város távolabbi pontjairól is látni lehetett.
Forrás: MTI/ Címlapfotó: Dudás Szilvia tűzoltó százados

Súlyosan megsérült a biciklis kislány Kaposváron

Nyolc év után került elő egy Dunába dobott palackposta

„Elpattant bennem valami” – féltékenységből verte szét barátja autóját egy miskolci nő

46 perc alatt 4 milliós büntetést gyűjtött egy budapesti menekülés során

Eltűnt egy nő Baján, öngyilkos akart lenni

Házi készítésű lift zuhant le egy pest vármegyei házban, mentőhelikoptert is riasztottak

Újabb részletek derültek ki a szekszárdi játszótéri tragédiáról - videóval

Gyilkosság történt Nyékládházán, egy férfi az áldozat

Útra borult egy biciklis kislány, éppen jött egy autó Kiskunfélegyházán

Nem emlékezett rá, hogy eladta a házát

Halálos gázolás Vecsésen, egy férfi az áldozat

Holttestet találtak Szekszárd belvárosában is, egyelőre rejtélyes az eset