
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Élettársával és szellemileg sérült, elmegyenge lányával élt együtt egy nő a Nyírbátor melletti Piricsén. A fiatal képtelen volt saját magáról gondoskodni, folyamatos ellátásra szorult, és a gyógyszerei beszedését is az anyja felügyelte – olvasható a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Főügyészség csütörtöki közleményében.
2022 tavaszától az asszony egyre türelmetlenebbé vált lányával szemben, és többször bántalmazta, volt, hogy életveszélyes sérüléseket okozott neki.

A fotó illusztráció: police.hu
Július végén aztán a fogyatékos lányt anyja és párja bevitték a fürdőszobába, majd a kádban belefojtották a vízbe.
A két tettest különös kegyetlenséggel, a bűncselekmény elhárítására fogyatékosságánál fogva korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett emberöléssel vádolja az ügyészség, és mindkettejükkel szemben életfogytiglani fegyházbüntetést javasol.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen