
Hajtóvadászat Kerepesen: drón vezette nyomra a rendőröket - videóval
A budapesti szépségszalonba szerdán este riasztották a tűzoltókat és a mentőket. Egy régi kazán hibásodott meg, a gáz szivárogni kezdett belőle, többen is rosszul lettek. Az egyik alkalmazott nem akart nyilatkozni, de elmondta, kollégái és a vendégek először egy furcsa szagot éreztek, majd néhányan szédülni kezdtek. Azonnal hívták a tűzoltókat.
A szomszédok már csak a szirénázó autókra lettek figyelmesek.
Kinéztem a konyhaajtón keresztül és tűzoltókat láttam a földszinten, a földszinti lakó felküldte őket a másodikra és ma tudtam meg, hogy itt a fodrászüzletbe szén-monoxid szivárgás volt
– mondta egy ottlakó a Tényeknek.
A szalonban egy hat éves kisfiú is volt, az anyukáját várta, mindketten rosszul lettek. Rajtuk kívül még 3 nőt és egy férfit vittek kórházba szén-monoxid mérgezés miatt.
Sokan gondolják, hogy szén-monoxid mérgezés csak a fűtési szezonban történhet. Szakértők szerint nyáron ugyanolyan gyakran fordulhatnak elő ilyen balesetek, ezért javasolják a szén-monoxid érzékelők beszerzését, ami életet menthet.
A szivárgás keletkezésének pontos okát még vizsgálják.

Hajtóvadászat Kerepesen: drón vezette nyomra a rendőröket - videóval

Kiugrott a felboruló daruból Debrecenben, mentőhelikopter sietett a helyszínre

Orvvadászbandára csaptak le Tolnában, a kár többmilliós

Lepukkant, ablak nélküli ronccsal próbált menekülni egy 15 éves fiú a rendőrök elől - Fotó

Fának csapódott egy sofőr Balassagyarmatnál, fotókon a roncs

Autóban vesztette eszméletét egy nő Veszprémnél, mentőhelikopter sietett a helyszínre

Meglepő KRESZ-tények a biztonsági öv használatáról

„Sokan fognak fizetni érte” – pornófelvételekkel zsarolta 13 éves áldozatát

Hamis pénzt árult a neten egy abonyi férfi, milliókat foglaltak le tőle

Felborult egy kamion Hernádnál, lezárták az M5-ös autópályát - Fotó

Több tonna gyümölcsöt semmisítettek meg Soroksáron

Krisna-völgy: ahol az együttérzés és a fenntarthatóság kéz a kézben jár