
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Emberölés kísérlete miatt folytat eljárást a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság egy 18 éves szendrőládi fiatalemberrel szemben - írja a police.hu.
Az eset még pénteken éjszaka történt, amikor a fiatal fiú együtt italozott ismerősével a férfi szendrőládi házában.
A tini cigarettát kért a házigazdától, aki nem kínálta meg, ezért benzinnel lelocsolta, meggyújtotta a férfit, majd elmenekült. Az áldozatot életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.

Fotó: police.hu
A rendőrség elfogatóparancsot adott ki a feltételezett elkövetővel szemben.
A Készenléti Rendőrség miskolci bevetési osztályának munkatársai egy szendrőládi ház padlásán megtalálták a bujkáló fiatalt, majd előállították a főkapitányságra.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányságőrizetbe vette a 18 éves fiút, és előterjesztették a letartóztatását, amit a bíróság elrendelt.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen