
Nagy volt az érdeklődés a Nyitott Parlament program iránt
Újabb drámai kimenetelű osztálykirándulásról számoltak be a tűzoltók csupán néhány héttel azután, hogy Kőszegnél egy gyerekeket szállító busz letért az útról és harminc, 8-9 éves gyerekkel együtt az árokba borult. Abban a balesetben senki nem sérült meg súlyosan, most viszont mentőhordággyal siettek egy tízéves gyerek segítségére a szintén Vas vármegyei Velemen.
A Kőszegszerdahelyi Önkéntes Tűzoltó és Polgárőr Egyesület hétfő este közösségi oldalán azt írta, a gyerekek az erdőben túráztak, amikor egyiküket megcsípett egy darázs, majd ijedtében lecsúszott a meredek partoldalon és lábsérülést szenvedett.
A tűzoltók a mentők ellátását követően mentőhordágyon vitték le a sérült fiút a mentőautóig. A balesethez a kőszegi önkormányzati, valamint a bozsoki, a kőszegdoroszlói, kőszegszerdahelyi önkéntes tűzoltók, valamint a mentőszolgálat is kivonult.
Címlapfotó: Facebook/Kőszegszerdahelyi Önkéntes Tűzoltó és Polgárőr Egyesület

Nagy volt az érdeklődés a Nyitott Parlament program iránt

Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Az MTÜ tájékoztatást ad a főváros látogatottságáról a nemzeti ünnep idején

Halálos tragédia: Mentőhelikopter landolt a kiskunhalasi vásártéren - videóval

Véget ért a keresés: Megtalálták P. Szilviát

A magyarok kétharmada helyesli a védett üzemanyagárat

Kovács Zoltán: már folynak a márciusi nemzeti ünnepünk előkészületei

Vasúti hídról zuhant a Kaposba egy 18 éves fiú Dombóváron

Segítőkész járókelők mentették meg egy férfi életét Budapesten

Friss jogsival, 150-nel előzött Turán - súlyos balesetet okozott

Utolsó pillanatban mentették meg Kaposváron, videón az eset

Lefizették az idősotthon igazgatóját, hogy soron kívül vegye fel szeretteiket