
Rémes, mit találtak a rendőrök egy borsodi sírban, nem hagyott nyugodni egy férfit a családja
Anya és fia felnyitották a néhai családapa sírját, a földet pedig rejtekhelynek használták.
Tenyek.hu 2024. március 12., kedd 10:51
Még tavaly ősszel kezdett nyomozásba a miskolci rendőrség egy bélaptátfalvai férfival kapcsolatban, miután megtudták, hogy a 37 éves férfi rendszeresen nagy tételben vásárol speedet és extasyt, amiket aztán Heves és Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyékben értékesít – közölte kedden a police.hu. A nyomozók egészen mostanáig gyűjtötték a bizonyítékokat anya és fia ellen, vasárnap viszont a szemük láttára adott el speedet két kuncsaftjának. Eközben az édesanyja – néhai férje sírhelyét felkeresve – a temetőben rejtette el az aznap megvásárolt drog nagy részét.
A síremlék koszorúkkal és fenyőágakkal letakart földje alól három droggal teli műanyagdoboz került elő, miután a rendőrök a nőt elfogták. Az étrendkiegészítős flakonokban összesen közel egy kilogramm fehér por volt, illetve közel 300, korona mintájú, rózsaszín tabletta, valamint több száz simítózáras tasak. Az egyenruhások elsődleges gyorstesztje alapján a por amfetamin, míg a tabletta extasy volt, de a részletes szakértői vizsgálatok még zajlanak.
Az Nemzeti Nyomozó Iroda miskolci nyomozói a 37 éves férfit és 60 éves édesanyját elfogásukat követően kábítószer-kereskedelemmel gyanúsították meg, míg a két vásárlót – egy domaházi és egy borsodnádasdi férfit – kábítószer birtoklásával. Az akcióban a Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársainak segítségére volt a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bükk Bevetési Alegysége.
A gyanúsítottak kihallgatását követően a bélapátfalvai férfit a rendőrök bűnügyi őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását, míg anyja és két vásárlója szabadlábon védekezik.
+Ez is érdekelheti

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen






