
Kettős arcát mutatja november első hete – Ilyen időjárásunk lesz jövő héten
Azt írták: a férfival szemben hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt büntetőeljárás volt folyamatban, ezért szerda reggel nyomozó ügyész jelent meg a tartózkodási helyén, az eljárási cselekményt rendőrök biztosították.
A gyanúsított a kutatás kezdetén támadt a Nagyatádi Rendőrkapitányság állományába tartozó rendőrökre - tették hozzá.
A nyomozó főügyészség hangsúlyozta, "a sajtóban megjelent egyes hírekkel ellentétben az elkövetőnél nem volt lőfegyver és az intézkedés során nem történt személyi sérülés".

A fotó illusztráció: police.hu
Az ügyben a Kaposvári Regionális Nyomozó Ügyészség hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt újabb nyomozást rendelt el a férfi ellen - jelezték.
Megjegyezték: az ügyről részletesebb tájékoztatást az elsődleges nyomozati cselekmények elvégzése után, várhatóan pénteken adnak.

Kettős arcát mutatja november első hete – Ilyen időjárásunk lesz jövő héten

Három év után újra együtt: Megmentőivel találkozott a kútba esett kisfiú

Megrázó helyszíni fotó: Gyerekek sérültek meg Debrecennél

Hihetetlen, milyen meleggel búcsúzik a hét – de jön a feketeleves!

Villamossínekre csapódott egy Opel a Könyves Kálmán körúton, megbénította a forgalmat - Fotók

Egyetlen figyelmetlenség miatt halt meg egy nő Rákóczifalvánál

Ünneplő nagypapát ölt meg két tinédzser Hajdúnánáson

Nő arcához nyomta a nemi szervét egy szír szatír a kispesti állomáson

Fel akarta robbantani a szomszédait az apagyilkos Nagykőrösön

Kinyírom, ököllel fogom ütni, mint egy kutyát! – mondta a gyerekgyilkos nő Pécsen

A véres plató lett gyanús a rendőröknek Sóstófalvánál

Kiderült ki a halálos, rábakecöli motoros baleset áldozata