
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Vezetőszáron, kéz és lábbilincsben ült a tárgyaláson a minap a salgótarjáni gyilkos, aki saját anyjával 71 késszúrással végzett.
Órákon át helyszíneltek az 59 éves nő lakásában a gyilkosság után. Az asszony épp látogatóban volt lányánál, később azonban összevesztek. A vita közben a nő felkapott egy konyhakést, és 71-szer összeszurkálta az anyját, aki elvérzett a konyhapadlón. A mellkasán, hasán, lábán, sőt a nyakán, de még az arcán is megsebezte egy 20 centis pengéjű késsel. Ez még két éve történt.
A mostani tárgyaláson a nő keresztlányát hallgatták meg, kiderült, hogy többször beszélt a gyilkossággal vádolt nővel a tragédia előtt. Ezekről a hívásokról kérdezte a bíró, mikor a tanú hirtelen rosszul lett.
A szakértői vélemények szerint a késelő továbbra sem emlékszik semmire.
Kiderült, hogy 4 doboz nyugtatót szedett be a brutális támadás előtt, amire alkoholt is ivott. Ráadásul napokig volt együtt a vérbefagyott anyjával.
„Költögettem, de nem kelt. Aztán ki akartam menni az erkélyre, és nem nyílt az ajtó, akkor döbbentem rá ott, hogy ezt csak én tehettem, mert belülről volt bezárva az ajtó” – mondta a nő a bíróságon.
A gyógyszerfüggő nő korábban elmondta, hogy azért haragudott az anyjára, mert nem állt mellette, mikor kiderült, hogy a saját apja szexuális zaklatta.
„Az édesapám zaklatott, de hiába mondtam az anyukámnak, hogy nem bírom tovább már, hogy ez így történt hogy én nem hazudok, mégis vert” – árulta el korábban.
A szurkáló ezúttal sem ismerte be bűnösségét, emberölésért akár 15 évet is kaphat.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen