
Ünneplő nagypapát ölt meg két tinédzser Hajdúnánáson
Alig egy hete, kedden egy 58 éves nő forróvizes aknába zuhant a békéscsabai gyárban, a baleset következtében pedig teste mintegy 85 százaléka megégett. A történtek után amilyen hamar csak lehetett mentőhelikopterrel kórházba szállították, állapota kritikus volt. Az orvosok mindent megtettek azért, hogy felépüljön, de sérülései annyira súlyosak voltak, hogyvégül meghalt – jelezte egy olvasó a Békés vármegyei hírportálnak.
Alig néhány napja a nő egyik rokona interjút adott a Tények-nek, melyben elmondta, bizakodók és nagyon remélik, hogy Rózsika végül épségben hazatér majd otthonába, ami végül sosem valósult meg. Az asszony férje alig egy éve halt meg, lányával élt együtt.
Egyelőre nem tudni, hogy mi történt pontosan és hogy az asszony miként zuhant a forró vízbe, azonban a tragédia következtében a a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság immár halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt nyomoz.

Ünneplő nagypapát ölt meg két tinédzser Hajdúnánáson

Nő arcához nyomta a nemi szervét egy szír szatír a kispesti állomáson

Fel akarta robbantani a szomszédait az apagyilkos Nagykőrösön

Kinyírom, ököllel fogom ütni, mint egy kutyát! – mondta a gyerekgyilkos nő Pécsen

A véres plató lett gyanús a rendőröknek Sóstófalvánál

Kiderült ki a halálos, rábakecöli motoros baleset áldozata

12 milliót kaszált a sukorói betörő, de sokáig nem örülhetett

Malacokat szállító kamion borult fel Kiskunfélegyházánál - több állat elpusztult

Gyomorforgató, mire bukkantak egy furgonban a Monostori hídon

Úgy földhöz vágta kisfiát a nő Pécsen, hogy a pici meghalt

Kigyulladt egy népszerű vendéglátóhely Debrecenben, fotókon a lángok

A gagyi álcáját és minden mozdulatát vette a kamera a biciklitolvajnak Debrecenben