
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Szerdán ahhoz az 55 év körüli férfihez riasztották a mentőket, aki egy munkásokat szállítókisbuszban lett rosszul Tarcalon – derült ki az Országos Mentőszolgálat hivatalos Facebook-közleményéből.
A férfi “furcsán vette a levegőt”, ezért munkatársai félreálltak a busszal és értesítették a mentőket.
A mentésirányító instrukciói alapján megvizsgálták a beteget, ám a férfi ekkor már nem lélegzett.
Az utasok kiemelték a kollégájukat az út szélén álló autóból és az árokba fektették, majd a telefonon kapott utasítások szerint egymást váltva megkezdték az újraélesztését.
A kiérkező mentők ezt követően emelt szinten folytatták a férfi megmentését, amihez rövidesen rendőrök is csatlakoztak.
Az életmentés még sokáig zajlott a helyszínen, ám végül sikerrel zárult a heroikus küzdelem. Az időben megkezdett mellkasi nyomásoknak köszönhetően a férfit stabil állapotban szállíthatták kórházba a szakemberek.
Címlapfotó: Országos Mentőszolgálat hivatalos Facebook-oldala

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen