
Megkezdődtek az angol nyelv írásbeli érettségi vizsgái
Az ország jelentős részére hétfő este és kedden reggel megérkezett a felfrissülést hozó csapadék, ám néhol mintha kissé elvetette volna a sulykot az időjárás.
A Dunántúlon hétfőn kora este berobbant a légkör, erős zivatarok vetettek véget az elviselhetetlen kánikulának. Intenzív villámlás, viharos széllökések, helyenként jégeső és felhőszakadás is kísérte a hidegfront érkezését, Nagyatádon röpke idő alatt 33 milliméter csapadék hullott le – számolt be az Időkép.
A Balaton környékét sem kímélte az időjárás, Siófok közelében komoly légzuhatag csapott le, több helyen 100 kilométer per órás széllökéseket is mértek, sőt, a térségben lévő nyíltvízi mérőállomáson 131 kilométer per órás, orkán erejű szelet regisztráltak, amellyel országos rekord született.
Ezt megelőzően a Kab-hegyen, 2011-ben mért óránkénti 110,9 kilométeres lökés volt a csúcstartó.
A villámok hada azonban megostromolta a magyar tenger több pontján is, de a Baranya vármegyei Gerdén is elképesztő videó készült, a szél itt sem kímélte finoman szólva sem a fákat.

Megkezdődtek az angol nyelv írásbeli érettségi vizsgái

Aggasztó hírek érkeztek Zalaegerszegről, egyre több az érintett

Két hétig magukra hagyta gyermekeit egy somogyi nő, éheztek

Szörnyűség történt Zuglóban, azonnal korlátozások léptek életbe

George Washington-medállal tüntették ki Karikó Katalint

Meghalt Dr. Labancz Klára

Meghalt a 92-szeres válogatott labdarúgó

Szexre kényszerítette 11 éves fiát a szekszárdi nő és a párja

Vérfagyasztó pillanatok Dunaharasztin, centiken múlott a tragédia – Videó

Tejet hívtak vissza a boltokból, ne igya meg senki

Kitüntették az életmentő villamosvezetőket

Rendőr vitt el egy 5 éves kisfiút Győrben, kiderültek a gyerek tervei