
Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset
Az élelmiszerlánc biztonsági hivatal nagyszabású nyári ellenőrzése közben, eddig több száz éttermet és egyéb vendéglátóhelyet vizsgált át a Balaton körül. Volt, ahol fekete, romlott élelmiszereket gyűjtöttek össze az ellenőrök, de mosogatókban büdösödő ételt, 2-3 vagy akár négy éve lejárt alapanyagokat, ismeretlen eredetű, többször lefagyasztott húsokat is találtak. Most összesen két tonnányi, fogyasztásra alkalmatlan élelmiszert, kész és fékész terméket kellett megsemmisíteni, de egyéb problémákat is feltárt az ellenőrzés.
A hatóság minden nyáron átvizsgálja a vendéglátókat, ezért az üzemeltetők számíthatnak az ellenőrzésre. Az elmúlt évekhez képest idén súlyosan egészségkárosító tényezőket nem találtak, de pénzbüntetéseket kiszabtak.
Az ellenőrzések kiterjednek mind az egyszemélyes, akár lángosozóra vagy kisbüfére, illetve a nagy éttermekre is, így mindenki számíthat rá.
A problémákat a fogyasztók is jelezhetik, a Nébih alkalmazásán keresztül.

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól