2025. november 13. csütörtök, Szilvia
6°C Budapest

A kispesti erdőnél nyoma veszett Bellának, hajnalig keresték

Ismeretlen járókelőktől ijedt meg.
Tenyek.hu
2023. június 09., péntek 19:30
Vágólapra másolva!

Csak a napokban mentették azt a kutyát a Szurkolók az Állatokért Alapítvány emberei, amely riadtan szökött el gazdájától csütörtök este Budapesten, a Wekerletelepen – írták közösségi oldalukon az állatvédők.

Ismeretlen járókelők meg akarták simogatni Bellát, és bár gazdája egyértelművé tette, hogy nem szabad, a gyalogosok nem fogadtak szót.


A négylábú a közeledő kezek láttán szörnyen megrettent, kibújt a nyakörvből, és menekülni kezdett a kispesti utcákon. Egy darabig üldözték, ám a közeli erdőnél nyomát vesztették.

Ekkor értesítették az állatvédő szervezetet, amelynek egy tagja két barátnőjével Bella keresésére indult. Hosszú órákon át kitartóan kutattak, és végül hajnali két órakor sikerült befogniuk a világnak eredt ebet.

A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk