
Időjárás-előrejelzés: szokatlan hét érkezik
Szerdán hoztak ítéletet annak a magyar nőnek az ügyében, aki 2021 októberében Olaszországban halálra késelte saját kisfiát. A volt pornószínésznő olyan erővel vágta bele a kést, hogy a kétéves gyerek gerince is eltört. A tárgyalás maratoni volt, késő délután született csak döntés az ügyben.
Egy videót is bemutattak, amit nem sokkal gyereke meggyilkolása előtt készített a nő. Kétségbeesetten sírt, mert tudta, hogy a bíróság kétéves kisfiukat az édesapának fogja ítélni. Nemsokkal ezután kivégezte a kisfiút Olaszországban. Majd lefotózta a gyerek holttestét és elküldte az apának, azzal az üzenettel, hogy most már egyiküké sem lesz.
Az ügyész most azt mondta a bíróságon, hogy az anya olyan erővel vágta a gyerekbe a kést, hogy még a kicsi gerince is eltört.
A volt pornósztár ráadásul az apa tudta nélkül vitte ki közös gyereküket Olaszországba. A gyilkosság előtti estén még beszéltek telefonon. Erről korábban az apa beszélt a Tényeknek.
„Közben hallottam a kicsinek a hangját. És pont a kis nyusziját etette meg, meg vitatta, akkor kiöntötte a teáját, azt hallottam, föl is emelte a hangját rá” – nyilatkozta a férfi.
Az apa azóta sem tudta elfogadni, hogy gyerekét megölte volt párja.
„Amint meglátok egy kisfiút, az nagyon borzasztó! Vasárnap is mentünk anyuval, utaztunk és pont fölszállt a buszra egy hasonló kisfiú, mondta, hogy apa és… szóval az, hogy én ezt többet nem fogom hallani, ez borzasztó!” – mondta megtörten.
Remélte, hogy az olasz bíróság a lehető legszigorúbb büntetést fogja kiszabni. A tárgyalásra nem ment el, azt mondta nem tudna szembenézni volt párjával, olyan mérhetetlen fájdalom és harag van benne.
Ügyvédje folyamatosan azon dolgozott, hogy a nő ne jöhessen ki a börtönből. Nem volt egyszerű dolga, mivel az anya folyamatosan dühöngött a bíróságon és össze-vissza hazudozott. Elmebetegnek akarta beállítani magát, hogy így kerülje el a büntetést.
Az olasz bíróság szerdán egy maratoni tárgyalás után késő délután hozott ítéletet, a gyerekgyilkos anyát bűnösnek találták és 20 év börtönre ítélték.

Időjárás-előrejelzés: szokatlan hét érkezik

A mélybe zuhant egy sportoló a Vértesben, helikoptert is riasztottak

Tragédia: halálra gázolt egy embert az S80-as vonat Isaszegnél

Időjárás-jelentés: Kiderült, mi vár ránk a következő napokban

Késsel felfegyverkezett férfi ment be egy XV. kerületi óvoda udvarára, több tucat gyermeket menekítettek ki

Emberi maradványokra bukkantak Devecsernél, 24 éves gyilkosságra derült fény - Videó

Kanállal szúrta ki az ápoló szemét egy férfi

A mentőkre támadt egy ittas nő Budapesten, pedig csak segíteni akartak rajta

Tragédia Rákosligetnél: halálra gázolt egy embert a vonat

674 kilogrammnyi dohánylevelet foglaltak le a Nyírségben

Eddig 50 gyermeket vittek ételmérgezés miatt a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetbe

Motorbaleset a 811-es főúton - Mentőhelikopter sietett a helyszínre