
Trambulinnak hitte az autókat, csak úgy mutatványozott a pécsi drogos - fotókkal
Harmadjára sikerült elkapni a férfit, aki óriási károkat okozott.
Tenyek.hu 2023. április 26., szerda 16:55
Az ügyészség közleménye alapján a Pécsi Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen, aki autókat rongált. A vádirat szerint 2022 nyarán egy pécsi férfi rendszeresen drogozott, aminek következtében pszichotikus állapotba került. Ilyenkor a leggyakoribb elfoglaltsága az volt, hogy kocsik tetejére mászott fel és ugrálni kezdett rajtuk.
Először Orfű és Pécs között állította meg az autósokat, majd erőszakosan kezdett viselkedni a sofőrökkel. Az egyik autóba belerúgott, majd felült a motorháztetőre. Az utasok ezt számon kérték, erre a drogos férfi felmászott a tetőre és ugrálni kezdett rajta. Az áldozatok kihívták a rendőrséget, de a vádlott elmenekült.
Pár nappal később a pécsi vasútállomás parkolójában figyelte ki újabb "áldozatát", de ekkor már nyugodtabb állapotban volt és "csak" felmászott a kocsi tetejére és ücsörgött rajta.
A harmadik és egyben utolsó ilyen jellegű akciója az volt, hogy szintén kábítószer hatása alatt felmászott a lakása mellett parkoló két autóra és ugrált azokon. A férfi 300 ezer és 1,7 millió forint közötti kárt okozott, a Pécsi Járási Ügyészség most emelt vádat ellene.
+Ez is érdekelheti

Magyar orvos nyerte el a Spirit of Excellence díjat

Botrányos, ami a Szentendrei úton történt – videón a felháborító húzás

Salgó várának régészeti feltárását mutatják be Salgótarjánban

Időjárás-jelentés: hétvégén berobbanhat a nyár

Megállt az élet az M7-esen, döbbenetes felvételek készültek a helyszínen

Rendkívüli hír: Fennforgás van a magyar-ukrán határon

Megkezdődtek az angol nyelv írásbeli érettségi vizsgái

Aggasztó hírek érkeztek Zalaegerszegről, egyre több az érintett

Két hétig magukra hagyta gyermekeit egy somogyi nő, éheztek

Szörnyűség történt Zuglóban, azonnal korlátozások léptek életbe

George Washington-medállal tüntették ki Karikó Katalint

Meghalt Dr. Labancz Klára




