
Rejtélyes holttestet találták Nyíregyházán
A rendőrök kedden 19 óra 20 perc körül a 25-ös számú főúton Eger és Kerecsend között ellenőriztek egy olasz hatósági jelzésű autót.
Az igazoltatás közben derült ki, hogy a járművet vezető 51 éves férfi neve szerepel a magyarországi TOP 50-es körözötti listán. A rendőrök a jármű átvizsgálásakor találtak több hamis külföldi okmányt is, melyeket lefoglaltak – közölte a rendőrség.
A hajdúdorogi körözött személy ellen a Debreceni Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja adott ki elfogatóparancsot, mert a kiszabott 4 év 6 hónapos szabadságvesztés büntetése letöltését nem kezdte meg. A rendőrök a férfit elfogását követően a Büntetés-végrehajtási Intézetbe szállították, továbbá ellene büntetőeljárás indult az Egri Rendőrkapitányságon.
Fotó: police.hu


Rejtélyes holttestet találták Nyíregyházán

Senki ne igya meg - szennyezett ásványvizet hívtak vissza a forgalomból

Sietett a betörő, de menekülés közben otthagyta a legjobb bizonyítékot

Ősszel sem lankadt a turisztikai szektor teljesítménye

Elképesztően népszerű a magyarok körében a kormány csodafegyvere

Felcsaptak a lángok Tiszabezdéden, egy ember meghalt

Kertjében robbantott egy férfi, szomszédját is megfenyegette - Videó

Fejszével fenyegetőzött egy férfi Tapolcánál, a semmiből húzta elő - Fotó

Busz elé zuhant a rollerező férfi, videón a pillanat

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett