
Rendelőjében csaptak le egy Pest vármegyei gyermekorvosra - videóval
Tavaly július 22-én este az Esztergomi Járás településén található sörözőben több férfi is talán egy kicsivel többet ivott a kelleténél, majd vitába keveredtek egymással, melynek során az egyik megharapta ellenfele orrát. Ennek következtében dulakodás alakult ki, amiben már többen is részt vettek.
Az egyik vitaindító többször is meglökte az újonnan becsatlakozó férfiak egyikét, majd harmadik társuk is odament és arcon ütötte az előzőleg orron harapót, aki az ütéstől hátralépett, felemelt egy széket és azzal fejbe vágta támadóját. A megütött ellenfél nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Az Esztergomi Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be mindhárom férfival szemben, vádiratában pedig arra tett indítványt, hogy tárgyalás mellőzésével, büntetővégzésben pénzbüntetést szabjanak ki – olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.

Rendelőjében csaptak le egy Pest vármegyei gyermekorvosra - videóval

Anyósa életéért küzdött egy nő, a férje riasztotta

Növényvédőszer miatt népszerű terméket hívnak vissza a boltokból

Bomba miatt kiürítik és lezárják a főváros egy részét

Meghaladta a 270 ezret a visszaküldött Nemzeti petíciók száma

Ketten haltak meg éjszaka egy zalai balesetben

Halálra rugdosta apósát egy férfi, az udvaron esett neki

Dráma Kaposvárnál, benzinkúton estek egy férfinek és nővérének - Videó

Daganatos betegeket házilag kotyvasztott gyógyszerekkel kezelt egy banda, lecsaptak rájuk

Halálos baleset történt Vácnál

Rendőrt és mentőst sebesített meg egy férfi Fejérben

Akkumulátorgyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben


