
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Szilveszter éjjel a gyöngyösi Durándán a fiatalok az utcákat járták és persze úgy gondolták, jó hecc lesz petárdákat és tűzijátékot durrogtatni annak ellenére, hogy ezzel halálra rémítik az állatokat. Az egyik környékbeli kutya is felfigyelt a zajra, ezért barátságosan, farkát csóválva kiment a ház elé, ennek ellenére azonban nem részesült meleg fogadtatásban.
A kutya emiatt visszamenekült a védettnek hitt területére társához, de a fiatalok nem hagyták annyiban, bedobtak a kerítésen két tűzijátékot, amik a négylábúak vackában robbantak fel, ettől pedig természetesen az állatok halálra rémültek.
A kisebb gyerekeknek láthatóan tetszett az állatkínzásnak minősülő mutatvány, hiszen vidáman ugrándoztak amikor látták, a kutyák mennyire megijedtek. A banda tagjai dolguk végeztével tovább is indultak, valószínűleg fel sem fogva, hogy pontosan milyen kegyetlenséget műveltek.
Korábbi tartalom:

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen