
Helyszíni fotók érkeztek a szolnoki gyilkosságról, egy fiatal nő az áldozat
Sokkot kaptak a bódvalenkei gyilkossággal gyanúsított fiatal szülei. Erről a letartóztatásban lévő férfi rokonai beszéltek a Tényeknek. A 74 éves idős nő összeszurkált holttestére sógornője talált rá karácsony előtt, pár nap múlva a rendőrség megtalálta a feltételezett elkövetőt, akinek az ujjlenyomata rajta volt a gyilkos késen. A családja ennek ellenére hisz a férfi ártatlanságában.
Folytatódik a nyomozás
A rendőrök kihallgattak és őrizetbe vették a gyanúsítottat, akit a bíróság letartóztatásba helyezett. Az ügy vizsgálata folyamatban van - olvasható a rendőrség honlapján, amely beszámol a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott bűnügyi rendőrfőkapitány-helyettesének szerdai sajtótájékoztatójáról.
Miskolczi István elmondta: a szombaton elfogott gyanúsított december 16-án kereste fel lakásán későbbi áldozatát, akitől pénzt akart kölcsönkérni. Miután az idős asszony nem tudott pénzt adni, megkérte a férfit, hogy távozzon, aki ennek nem tett eleget.
A felek között vita alakult ki, majd a férfi felkapott egy kést, és többször megszúrta a nőt, aki a helyszínen elhunyt. Az elkövető ezek után átkutatta a lakást, de nem vitt magával semmit, hanem hazatérve elégette a bűncselekmény elkövetésekor viselt ruházatát.

Helyszíni fotók érkeztek a szolnoki gyilkosságról, egy fiatal nő az áldozat

Csecsemőtragédia Heves vármegyében: Borzalmas, lassú halált halt egy kisbaba

Drámai fotókon a herendi baleset

Sokkoló felvétel: Frontálisan ütközött két autó a 7-es főúton

Törökszentmiklósi baleset: A roncsok között egy embert holtan találtak

Riadalom a Fejér vármegyei börtönben, egy rab életéért küzdöttek

Lesújtó hír érkezett: Elvesztettünk egy országos bajnokot

Üzemanyagár-változás: Ha tud, még ma tankoljon!

Több tucatnyi óvodás fertőződött meg éjszaka Egerben

Elhunyt Hőke Dávid, a tragikus hírt az egyetem tudatta

Súlyos vadászbaleset történt Hajdú-Biharban: a nyúl helyett barátját találta el a lövés

Elloptak egy újszülöttet Budapesten, álcázva menekült az elkövető