
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Ismét panasz érkezett a mentőszolgálat főigazgatójához, amihez ezúttal több fényképet is mellékelt egy felháborodott állampolgár - számolt be róla az Országos Mentőszolgálat a Facebook-oldalán szerdán.
A férfi azt sérelmezte az e-mailben, hogy Shane Tusup miért hordja a mentők egyenruháját.
“Kedves mentőigazgató! Nem tudom, tudnak-e róla, hogy Shane Tusup amerikai sztár gyakorta hordja a maguk uniformisát. Milyen jogon? Ezt engedélyezték? Egyáltalán hogyan kerülhetett hozzá ilyen ruha? Ez elfogadhatatlan! Nem hinnem, hogy a mentősök örülnek, ha mások illetéktelenül használják a mentős ruhát. Tegyen lepéseket!”
A főigazgató válaszából viszont kiderült, hogy az edző rendszeresen támogatja a mentők sportegyesületét, segítve ezzel az életmentők szolgálatok utáni rekreációját és pihenését.
A panaszolt ruhadarab nem az egyenruha része, ilyen futópólót, amin az Országos Mentőszolgálat Sportegyesület lógója látható az aranyfokozatú támogatóknak jár, akik bármikor viselhetik azt.
A főigazgató továbbá megköszönte a panaszosnak, hogy figyel az Országos Mentőszolgálat tekintélyére és biztosította róla, hogy továbbra is mindent megtesz a szervezet arculati elemeinek védelme érdekében.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen