2025. november 23. vasárnap, Kelemen
1°C Budapest

Milliókat érő aranyláncokat lopott egy újpesti férfi

A tolvaj felmarkolta az ékszereket és futásnak eredt.
Tenyek.hu
2022. november 02., szerda 09:46
Vágólapra másolva!

Múlt pénteken dél körül B. Mihály háromszor ment be egy újpesti ékszerboltba. Az első két alkalommal csak felpróbált több nyakláncot, majd távozott, harmadszor azonban belemarkolt a pultra letett ékszerekbe, és tizenegy aranylánccal elrohant. A lopással okozott kár több mint kétmillió forint volt.

Fotó: police.hu

A rendőrök a bejelentés után azonnal keresni kezdték a férfit, feltételezték, hogy hamar túl akar majd adni zsákmányán. Megérzésük igaznak bizonyult, így rövid időn belül el is fogták a tolvajt, aki éppen egy VI. kerületi ékszerüzletből lépett ki. Az ellopott ékszereket hiánytalanul megtalálták nála.

B. Mihályt lopás bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására – írta meg a police.hu.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk