
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

A Vas megyei rendőrök is rendszeresen végeznek sebességméréseket a fokozottan balesetveszélyes útszakaszokon. Az elmúlt napokban is voltak olyan sofőrök, akik jelentősen túllépték a megengedett legnagyobb sebességet.
Az ellenőrzések idején egy autós a 84-es számú főúton, Kissomlyó térségében 90 helyett 180 kilométeres sebességgel haladt, egy másik sofőr Celldömölk térségében közlekedett 155-nel. Három járművezető is lakott területen belül duplázta meg a sebességét, ketten 50 helyett 102, egy autós pedig 108 kilométere sebességgel közlekedett – közölte a rendőrség.
Egy esetben a sofőrrel szemben, a további négy esetben az üzemben tartóval szemben szabtak ki közigazgatási bírságot az egyenruhások. A sofőr büntetőpontot is kapott a gyorshajtás miatt.
Fotók: police.hu


Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen