
Brutális állatkínzás Kecskeméten: összevesztek, majd a nyúl repült az erkélyről
Január 19-én a tarnabodi fiatal már sötétedés után hazafelé tartva a házuk előtt találkozott ismerősével, a felnőtt férfival, akivel szóváltásba keveredett, ám ekkor mindketten jobbnak látták, ha hazamennek otthonaikba. Az idősebb férfi azonban ittassága miatt nem tudott túllépni a neki szánt sértéseken, így visszament a helyszínre és verekedni hívta ellenfelét.
A 18 éves fiú már vacsorázott, ezért először nem akarta elfogadni a kihívást, de ellenfele annyira kitartó volt, hogy végül egy bicskával a zsebében kiment az utcára. A kint várakozó férfi belerúgott a kapun kilépő ellenfelébe, aki erre előrántotta a kését és egy jól irányzott mozdulattal szíven szúrta a vele szemben állót, aki még tett néhány lépést, majd összeesett.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A mentők hamar a helyszínre értek és kórházba szállították a sérültet, ahol egy életmentő műtéten esett át. A gyors egészségügyi segítség nélkül a férfi valószínűleg meghalt volna.
A Heves Megyei Főügyészség vádiratában arra tett indítványt, hogy beismerés esetén a bíróság a fiatalkorúval szemben 3 év fiatalkorúak börtönében letöltendő szabadságvesztést és 3 év közügyektől eltiltást szabjon ki, míg a felnőttkorú terheltet ítélje 90 ezer forint pénzbüntetésre – olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.

Brutális állatkínzás Kecskeméten: összevesztek, majd a nyúl repült az erkélyről

Titokzatos kígyó tartja rettegésben a kisalföldi lakosokat

Játékostársát is lefejelte, most körözik a Fradi volt csatárát

Tűzvészben meghaltak ketten Kecskeméten

Népszerű csokoládét hívtak vissza a boltok

Aljas trükkel raboltak ki egy idős asszonyt Gödöllőn

Iszonyatos látvány, fotók érkeztek a két ember életét követelő balesetről

Sokk a járdán: futónőt ütött el egy biciklis Szegeden

Videón, ahogy megragadta a turista nyakát, a falhoz lökte és fejbe verte a Bulinegyedben

Teherautóval menekült, a kerítésről szedték le a rendőrök

Ketten meghaltak egy borzalmas tragédiában Esztáron

Sósavat szállító kamion ütközött egy vasúti felüljárónak