
Meghalt egy férfi az 5-ös úton, még rejtély, miért történt a végzetes baleset
Hétfőn jellemzően napos idő várható. Az északkeleti megyékben, valamint kis eséllyel a nyugati határ közelében fordulhat elő zápor, zivatar. A szél többfelé megerősödik, zivatar környezetében viharossá is fokozódik. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 10 és 15 fok között alakul, de az északi völgyekben ennél pár fokkal hidegebb is lehet. A legmagasabb hőmérséklet 21 és 26 fok között várható.
A sok napsütés mellett kedden is csak helyenként - nagyobb eséllyel keleten, északkeleten - fordulhat elő zápor, zivatar. A szél többfelé megélénkül, helyenként megerősödik, zivatarban viharos lökések is lehetnek. A minimumok 10 és 16, a maximumok 21 és 27 fok között alakulnak.
Szerdán is napsütéses, jellemzően száraz idő várható. Északkeleten alakulhat ki néhol zápor, zivatar. A hőmérséklet hajnalban jellemzően 10 és 15, délután 26 és 32 fok között alakul.

Fotó: Illusztráció (MTI/Mohai Balázs)
Csütörtökön is sok napsütésre lehet számítani számottevő csapadék nélkül. A minimum-hőmérséklet 13 és 20, a maximum-hőmérséklet 30 és 35 fok között valószínű.
Pénteken a rövidebb napos időszakok mellett nagyrészt közepesen vagy erősen felhős lesz az ég. Szórványosan előfordulhat zápor, zivatar. A szél megélénkül, néhol megerősödik. A hőmérséklet hajnalban 14 és 21, délután általában 29 és 35 fok között valószínű, de a tartósabban felhős, záporos tájakon ennél hűvösebb lehet.
Szombaton is sok lesz a napsütés. A nap első felében fordulhat elő néhol zápor, zivatar. A hajnali 13-20 fokról 28 és 33 fok közé emelkedhet a hőmérséklet.
Vasárnap is napos időre van kilátás, csapadék nélkül. A minimum-hőmérséklet általában 12 és 20, a csúcsérték 29 és 34 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.
MTI

Meghalt egy férfi az 5-ös úton, még rejtély, miért történt a végzetes baleset

Késsel üldözték a gyalogosokat Kerepesen, videón az ámokfutás

Mindenki életét megmentette a hős apa Budapesten, nyilatkozott a felesége

Titokzatos óriás szelte át az eget Kecskemét felett

Navracsics Tibor: a kormány 3,5 milliárd forinttal segít hét városnak

Épülnek a napelemparkok, egyre több tárolóra van szükség

Megrázó eset egy budapesti uszodában: A víz alatt egy hároméves kisfiút találtak

Hegyi Zsolt: 2029-re megújul a szentendrei HÉV

Hétvégétől olcsóbb lesz a üzemanyag Magyarországon, de nem mindenkinek

Döbbenetes létesítményre bukkantak a föld alatt Baranya vármegyében, ellepték a rendőrök a helyszínt

Drámai eset a Szent István-bazilikánál, a karácsonyi vásáron ledermedt a tömeg

Megtalálták az autista kisfiút, aki meztelenül rohant ki egy alsólajosi házból