
Keresni se kellett, belebotlottak a tamási ámokfutóba
A fiatal nem csupán ittasan és jogsi nélkül vezetett, de mindezt megspékelte azzal, hogy az autót, amivel balesetezett főnökétől lopta.
Tenyek.hu 2022. június 05., vasárnap 14:06
A 19 éves fiatal péntek hajnali autós ámokfutása azzal kezdődött Tamásiban, hogy nekiment a városi autóbuszállomáson parkoló busznak, majd elhajtott. Nem sokkal később pedig egy árokban landolt főnöke megfújt kocsijával.
A busz sofőrje a kora reggeli órákban értesítette a rendőrséget arról, hogy valaki megrongálta a buszt, majd adatai hátrahagyása nélkül elment.
Az egyenruhások azonnal az ismeretlen elkövető felkutatására indultak, azonban nem ők találták meg a tettest, hanem épp fordítva. Ugyanis a fiú, amikor a város egyik utcájában meglátta a rendőröket, megállította őket és gyakorlatilag feladta magát. Részletesen beszámolt a történtekről.
Adatainak ellenőrzése során kiderült, hogy nincs jogosítványa, az alkoholszonda pedig pozitív értéket jelzett, ezért további mintavételre előállították.
Ezzel bűnlajstroma elég nagyra duzzadt, ittas járművezetés vétség, jármű önkényes elvétele bűntett, baleset okozása és engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt is felelnie kell – írta meg a Police.hu.
+Ez is érdekelheti

Váratlan döntés a felsőoktatásban, Hankó Balázs megszólalt

Norvégiában fogtak el egy magyar szökevényt, videón a hazahozatala

Novemberben is kirobbanó formát mutatott a hazai turizmus, 8 százalékkal több vendég érkezett hazánkba

Megcsonkítottak egy templomot Hevesben, döbbenetes videó látott napvilágot

Másodfokú riasztást adtak ki, mutatjuk, mi vár ránk

Matuzsálem a síneken: különleges jármű tisztította Miskolc villamosvonalait

Hó, nevetés, szánkózás – így örülnek az emberek a télnek

Lázár János: mintegy ezer ember dolgozik a MÁV-csoportnál közvetlenül a hóhelyzet kezelésén

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség is segít a rendkívüli hóhelyzetben

Operatív törzs: továbbra sincs elzárt település, a közműszolgáltatás mindenhol működik

Dermesztő körülmények között találtak rá egy faddi nyugdíjasra, jelzett a gondosóra

Megérkezett a havazás második hulláma: Fokozott készültség a reptéren


