
Senki ne igya meg - szennyezett ásványvizet hívtak vissza a forgalomból
Berki Krisztián péntek reggeli váratlan és tragikus halálát követően Hódi Pamela megrendítő sorokkal búcsúzott volt párjától és gyermeke édesapjától.
Pamela és kislánya, Nati fájdalma elmondhatatlan. A posztban leírja, hogy mindig tett azért, hogy Krisztián Nati élete része legyen. Neki apa nélkül kellett felnőnie, és most kislánya is elveszítette az apukáját.
Pamela igyekszik átvenni gyermeke minden fájdalmát ebben a drámai élethelyzetben, akit most mérhetetlen veszteséggel sújtott a sors. Azt írja gyermeke szemébe nézve látja azt a tekintetet, ahogy édesapjával ketten egymásra néztek, apa és lánya. Az összetört szívű édesanya, egy fotót is posztolt Krisztiánról és Natiról, amin a boldog édesapa csillogó szemekkel ölelte magához újszülött kislányát.

Senki ne igya meg - szennyezett ásványvizet hívtak vissza a forgalomból

Sietett a betörő, de menekülés közben otthagyta a legjobb bizonyítékot

Ősszel sem lankadt a turisztikai szektor teljesítménye

Elképesztően népszerű a magyarok körében a kormány csodafegyvere

Felcsaptak a lángok Tiszabezdéden, egy ember meghalt

Kertjében robbantott egy férfi, szomszédját is megfenyegette - Videó

Fejszével fenyegetőzött egy férfi Tapolcánál, a semmiből húzta elő - Fotó

Busz elé zuhant a rollerező férfi, videón a pillanat

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett

Végig lopták az országot a pénztárca tolvajok