
A maffiát hívná segítségül a kaposvári könyvtár a késedelmes kölcsönzések miatt
A Párizsban és Versailles-ban zajló kétnapos uniós csúcstalálkozóról pénteken hajnalban jelentkezett be Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán.
A miniszterelnök videójában elmondta, hogy az ukrán-orosz háború helyzete több mint dráma. nem zárható ki, hogy az összecsapások el fognak húzódni.
Ezért úgy döntöttek az unió vezetői, hogy bekapcsolódnak a tűzszüneti béketárgyalásokba.
A kormányfő kitért arra is, hogy megtárgyalták a gazdasági kérdéseket is.
„A legfontosabb ügyet számunkra kedvező módon rendeztük el. Nem lesznek szankciók, amelyik kiterjednének az olaj és a gáz területére, vagyis Magyarország energiaellátása a következő időszakban biztosítva van” – hangsúlyozta Orbán Viktor.

Marad a benzinárstop és biztosított Magyarország üzemanyag-ellátása
A csütörtök esti rendkívüli kormányinfón Gulyás Gergely, Miniszterelnökséget vezető miniszter és Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója kiemelte, hogy a kormány kitart a benzinárstop mellett és üzemanyagokból is biztosított Magyarország ellátása. A kormány azonban több intézkedést is bevezetett csütörtök 22 órától, mely a magyar családokat védi. Egyebek között csökkentette az üzemanyagok jövedéki adóját, valamint korlátozza a benzinturizmust.
MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

A maffiát hívná segítségül a kaposvári könyvtár a késedelmes kölcsönzések miatt

Kíméletlenül rabolta ki áldozatát egy férfi Zalaegerszegen

Hatan kerültek kórházba, két autó ütközött Mélykúton

Hatszor szúrt a 28 éves feleség Szombathelyen, elfajult az ünnepi vacsora

Durva rablás vettek videóra egy szigetszentmiklósi HÉV-megállóban

Videón, ahogy fehérbe borult az ország több pontja

Cél, hogy elkerüljük az ilyen kamionos helyzeteket - videókkal

Két fiatalt gázoltak el egyszerre Szombathelyen

Ketten haltak meg, a szomszédok hallották meg a ropogást Adácson

Időjárás-jelentés: Megtörténhet az, amit karácsonyra kívántunk

Horror Tiszajenőn: Szenteste szabadult el a pokol

Hihetetlen videó: feje tetején landolt egy autó Szombathely belvárosában