
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A kunszentmártoni rendőrök szerdán Csépa közelében elfogtak egy férfit, akinél 0,7 gramm alufóliába csomagolt, kábítószergyanús fehér port találtak.
A férfi elmondta, hogy egy csépai pártól vette az anyagot, amiért horgászfelszereléssel fizetett. A rendőrök ezt követően megjelentek a pár házánál és elfogták a 42 éves férfit és 38 éves párját.

A feltételezett elkövetőket előállították és gyanúsítottként kihallgatták. A gyanú szerint a férfi és a nő rendszeresen értékesített több személynek új pszichoaktív anyagot alkalmanként 5000 forintos pakk áron.

A nyomozók a pár házában lefoglaltak 5,71 gramm alufóliába csomagolt fehér port, készpénzt, televíziót, gépjárműveket, arany ékszereket, horgászfelszereléseket, valamint zálogjegyeket. Őrizetbe vették őket, és előterjesztést tesznek letartóztatásuk indítványozására.

A Kunszentmártoni Rendőrkapitányság új pszichoaktív anyaggal visszaélés miatt folytat eljárást – írta a police.hu.
Fotók: Rendőrség

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen