2025. november 06. csütörtök, Lénárd
9°C Budapest

Bosszúból erőszakolta meg ötéves kisfiát egy nagykárolyi férfi

A pedofil férfi a szörnyű tettével próbálta külföldről hazakényszeríteni a feleségét.
Tenyek.hu
2022. február 20., vasárnap 10:35
Vágólapra másolva!

A romániai Nagykárolyban élő férfi a feleségén akart bosszút állni, amiért elhagyta. A rendőrség közleménye szerint a pedofil úgy akarta hazakényszeríteni a párját, hogy megerőszakolta saját ötéves kisfiát, amelyről videofelvételt is készített - írta a Maszol.

A rendőrség először bántalmazás miatt vette őrizetbe a férfit, később azonban fény derült a szörnyű részletekre. A kisfiút a hatóságok elvették az apától és egy szatmári gyermekvédelmi intézményben helyezték el.

A férfi úgy került a rendőrség látókörébe, hogy a kegyetlen erőszakról videofelvételt készített, amit elküldött a külföldön élő feleségének. Abban bízott, hogy ezek láttán a nő azonnal hazatér. A felvétel viszont másokhoz is eljutott, akik azonnal értesítették a rendőrséget.

Címlapfotó: Illusztráció (Poliția Română)

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk