
Fel akarta gyújtani a testvérét a szatymazi nő, elítélték
A tárcavezető kiemelte: kihasználva a magyar gazdaság iránti befektetői bizalmat és a kedvező környezetet az ország 1300 milliárd forint értékben cserélt rövid futamidejű államkötvényt hosszú, 8 és 20 év közötti kötvényre idén.
Ezt ezért nevezte jó eredménynek, mivel a javuló futamidővel a kamatváltozások csak tompítottan, több év alatt jelennek meg a kamatkiadásokban. Hozzátette, hogy ez komoly erősítő szerepet játszik a költségvetési folyamatokban is, a kamatkiadások jobban tervezhetővé válnak. Ez biztonságot jelent az ország gazdaságának, mivel csökkennek a kockázatok - mondta.
A mostani, 1300 milliárd forintos és a múlt héten bejelentett 430 millió dolláros előtörlesztéssel Magyarország államadósságának törlesztése erős lábakon áll - összegezte.
MTI/A címlapfotó illusztráció (MTI)

Fel akarta gyújtani a testvérét a szatymazi nő, elítélték

Meghalt szolgálat közben a MÁV munkatársa

Kiskorú fiúkat rontott meg egy férfi, 13 éves gyerekkel is kezdett

Ukrán nyelvű bombafenyegetést kapott hét iskola és kilenc közintézmény

Minden vágya az volt, hogy börtönbe kerüljön

Elindult az „Egészség 1. Lépés” online tanfolyam

Több iskola is fenyegető e-mailt kapott Hajdú-Biharban

Szeretetben éltek, mégis megölte apját egy férfi Szentendrénél

Tanárai küzdöttek a hétéves kilány életéért egy vidéki iskolában

Elkezdődött a próbagyártás a szegedi BYD-üzemben

Gyerekeket kellett kimenekíteni egy nógrádi társasházból

Gázpalackok robbantak fel az M6-oson, ki is gyulladtak