
Megrázón videón az aszódi halálos baleset, futva menekült a drogos ámokfutó
A huszonéves vádlott júliusban egy kaposvári vendéglátóhelyen italozott, ahol beszélgetésbe elegyedett a sértettel. A két férfi percekig nyugodt hangnemben beszélgetett egymással, azonban a részeg férfi hirtelen agresszívvá vált, majd egyszer csak - minden előzmény nélkül - nagy erővel arcon ütötte az asztalnál ülő férfit, akinek az orra ettől rögtön vérezni kezdett - számolt be róla a Somogy Megyei Főügyészség.
A kocsmából nem haza, hanem a kórházba vezetett az út, ahol megállapították, hogy nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett, mivel eltörött a bal oldali arccsontja. A kamerafelvételek alapján a kaposvári nyomozók rövid időn belül azonosították az agresszort, aki beismerte a támadást, tettére azonban nem tudott magyarázatot adni.
A Kaposvári Járásbírósághoz benyújtott vádiratában az ügyészség a vádlottal szemben büntetővégzés meghozatalára irányuló kezdeményezéssel felfüggesztett börtönbüntetés kiszabását indítványozta.

Megrázón videón az aszódi halálos baleset, futva menekült a drogos ámokfutó

Eredményes hajtóvadászat: Elfogták a drogos aszódi ámokfutót

Terhes feleségét is a roncsban hagyta a drogos ámokfutó Aszódnál, fény derült D. Sándor sötét múltjára

Ismét árcsökkenést jelentettek be a hazai benzinkutakon

Aszódi tragédia: Őt keresi a rendőrség

Folytatódik a forint diadala: mutatjuk, hogyan menetel a devizapiacon

Több vármegyére is figyelmeztetést adtak ki, kedd éjfélig van érvényben

Az ön otthonában is ott lapulhat – Népszerű terméket hívott vissza a Nébih

Újra erőre kapott a forint

Egy nő életét követelte a sárvári tűzeset

Felállították az ország karácsonyfáját

Hibás áru vagy eltűnt rendelés? – Íme a megoldás