
Egyetlen figyelmetlenség miatt halt meg egy nő Rákóczifalvánál
Páhi egyik kocsmájába tért be italozni hétfő este egy 19 éves férfi. Mikor már eleget ivott, megjelent a sörözőben ismerőse, akivel korábban nézeteltérése volt. A fiatal odament az újonnan érkezőhöz és kérte, hogy menjen ki vele a kocsma elé beszélgetni, de a férfi többszöri kérés ellenére sem mozdult.
Ekkor a kérlelő agresszívvá vált, majd elővett egy gáz-riasztó pisztolyt a nadrágjából, és rászegezte ismerősére. Időközben megjelent a testvére, aki arra próbálta ösztönözni, hogy tegye le a fegyvert, és menjenek inkább haza.
A családtag unszolására beszálltak az autóba, azonban ahelyett, hogy békésen távoztak volna, a fiatal fogta a fegyverét, és a lehúzott ablakon át lövöldözni kezdett a levegőbe - számolt be róla a police.hu.

Fotó: police.hu
A rendőrök a fegyveres férfit másfél órával később elfogták és gyanúsítottként hallgatták ki. A kiskőrösi lakos beismerő vallomást tett, a helyi rendőrkaptányság nyomozói felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett miatt folytatnak eljárást vele szemben.

Fotó: police.hu

Egyetlen figyelmetlenség miatt halt meg egy nő Rákóczifalvánál

Ünneplő nagypapát ölt meg két tinédzser Hajdúnánáson

Nő arcához nyomta a nemi szervét egy szír szatír a kispesti állomáson

Fel akarta robbantani a szomszédait az apagyilkos Nagykőrösön

Kinyírom, ököllel fogom ütni, mint egy kutyát! – mondta a gyerekgyilkos nő Pécsen

A véres plató lett gyanús a rendőröknek Sóstófalvánál

Kiderült ki a halálos, rábakecöli motoros baleset áldozata

12 milliót kaszált a sukorói betörő, de sokáig nem örülhetett

Malacokat szállító kamion borult fel Kiskunfélegyházánál - több állat elpusztult

Gyomorforgató, mire bukkantak egy furgonban a Monostori hídon

Úgy földhöz vágta kisfiát a nő Pécsen, hogy a pici meghalt

Kigyulladt egy népszerű vendéglátóhely Debrecenben, fotókon a lángok