2026. július 16. csütörtök, Valter
30°C Budapest

Demcsák Zsuzsa értetlenül áll párjával a kiesésük után

Párjával még mindig nem értik, hogy miért ők estek ki a műsorból.
Tenyek.hu
2021. október 04., hétfő 13:13
Vágólapra másolva!

A Dancing with the Stars másodid kieső párosa Demcsák Zsuzsa és Suti András lettek, akik úgy érezték, hogy remekül teljesítettek, ezért se értik a kiesésük okát.

„Nincs még meg az ok. Számomra még egy picit hihetetlen ez, hogy kiestünk. Tényleg nem így terveztünk és nagyon nem éreztem még, hogy ez itt a vége. Nagyon felfelé íveltünk és lett volna még benne. Teljesen váratlanul ért” – mondta a hétfői Mokkában Suti András.

Demcsák Zsuzsa hasonlóan érez a történtekkel kapcsolatban, ám hozzátette, hogy tudja, hogy kevésbe kreáltak showt, kevésbé tették magukat a színpadon, ugyanis ők egy igazi táncelőadást akartak bemutatni.

A páros a Mokka hétfői interjújában meséltek eddigi élményeikről, közös munkájukról és arról is, hogy Demcsák Zsuzsa férje hogyan fogadta felesége szexi táncát.

 

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk