2025. november 04. kedd, Károly
9°C Budapest

Fojtófogással vittek földre Jakab Péter testőrei egy kutyasétáltatót

Jakab Péter testőre és sofőrje rátámadt, majd fojtófogással a földre vitt egy kutyát sétáltató férfira szeptember 2-án Hajdúhadházán egy kampányrendezvényen – írta meg a Ripost, mely az esetről videófelvételt is szerezett.
Tenyek.hu
2021. szeptember 08., szerda 09:22
Vágólapra másolva!

A férfit agresszív módon földre vitték, profi módon fojtófogást alkalmazva. A botrányos esetről mobiltelefonnal felvételt készítettek az arra járók – írta a Ripost.

Hozzátéve, hogy az ügyből rendőrségi feljelentés is lett, jegyzőkönyv rögzíti, hogy Jakab Péter testőre és sofőrje az elkövető.

Az esetet vizsgálja a rendőrség.

A verekedő biztonságiak rendszeresen követik Jakab Pétert, közös autóval járnak. A rendezvényeken azonban, próbálnak észrevétlenek maradni, távolról figyelik a Jobbik elnökét – tette hozzá a Ripost.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk