
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A Bács-Kiskun Megyei Főügyészség közleménye szerint a férfi tavaly december 2-án délután az otthonukban volt a feleségével és a 11 hónapos fiú és 2 éves lány unokájával. A kisfiú nyűgös volt, sírása idegesítette a férfit, ezért trágár szavakkal kiabált vele és a kislánnyal.
A részeg nagypapa a csecsemőt kikapta a felesége kezéből, átvitte a gyerekszobába, ahol fejen ütötte, ami ettől bepirosodott. Ezután a férfi a kisfiút mérgében egy erős mozdulattal, 60-70 centis magasságból a kiságyába hasra ejtette és a paplant a gyerek fejére húzta. A csecsemő feje az esés miatt a kiságy fa elejébe beütődött. A nagypapa durvaságát a 2 éves unoka is látta, aki szintén sírni kezdett.
Időközben hazaért a férfi lánya a két nagyobb unokával, egy 7 éves fiúval és 4 éves lánnyal. Az ittas nagyapa a lányával is kiabált, majd a 4 éves unokáját leszorította az ágyra, és ököllel az arcán többször megütötte. A kislány nagyon megijedt és sírt, a további erőszakot a férfi a lánya közbelépésére hagyta abba.

Fotó: Illusztráció
A férfi a többi családtagjával is kiabálni kezdett, majd elzavarta őket a házból, ezért az éjszakát a szomszédban töltötték. Másnap a férfi a feleségét és a lányát is megfenyegette, azt mondta nekik, hogy ha hazamennek, rájuk gyújtja a házat, kivégzi őket, elvágja a torkukat. A fenyegetés miatt a nő fel akarta jelenteni az apját, a férfi felesége azonban ezt nem akarta.
A két kiskorú az erőszak miatt 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. A férfi lánya a gyermekeivel végleg elköltözött a szülői házból, és jelenleg egy anyaotthonban élnek.
A különös visszaeső nagyapa bűnügyi felügyelet és távoltartás alatt áll, őt a Kalocsai Járási Ügyészség két rendbeli könnyű testi sértés bűntettével és zaklatás vétségével vádolja. Az ügyész végrehajtandó börtön, valamint közügyektől eltiltás kiszabását indítványozta vele szemben.
A vádlott bűnösségéről a Kalocsai Járásbíróság fog dönteni.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen