2025. december 16. kedd, Valér
1°C Budapest

Mentőállomáson hagytak egy kiskutyát

Nem találták meg a gazdáját, a mentősök végül megtartották az állatot, aki azóta a bajtársi közösség aktív tagjává cseperedett. 
Tenyek.hu
2021. július 01., csütörtök 07:13
Vágólapra másolva!

Alig pár hetes kiskutyát hagyott valaki a Dunaújvárosi Mentőállomás udvarán tavaly, de még a mai napig sem lehet tudni, hogy ki tette - írta az Országos Mentőszolgálat a Facebook-oldalán.

A mentők először azt hitték, hogy a kutyus megszökött valahonnan vagy elkóborolt, de hiába kutattak napokig a gazdi után, nem jártak sikerrel. A helyi állatmentőkkel is felvették a kapcsolatot, ha esetleg keresné valaki, de a kölyök senkinek nem hiányzott. Mivel nem találták meg a gazdáját, a mentősök végül megtartották az állatot, aki azóta a bajtársi közösség aktív tagjává cseperedett. 

Az egyik jólelkű mentőtiszt magához vette és azóta is nevelgeti Konrádot, akinek második otthona továbbra is a mentőállomás, hiszen gyakran kíséri el szolgálatába az életmentőt, ahol ilyenkor az egész állomány kényezteti a boldog és játékos négylábút.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk