
Utolsó pillanatban mentette ki a kocsiját a lángoló garázsból Zagyvarékason
A magyar válogatott labdarúgó, Fiola Attila gyerekkorában tűzoltó akart lenni - számolt be róla a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a Facebook-oldalán.
A tűzoltók külön büszkék a focistára, akiről talán kevesen tudják, hogy gyerekként még nem az Európa-bajnoki szereplésről álmodott. Erről ő maga is nyilatkozott:
"Érdekes, arról ábrándoztam, hogy tűzoltó leszek, de hogy futballista, arról nem" - mesélte még áprilisban a Nemzeti Sport hasábjain. "Ennek is megvolt az oka: édesapám tűzoltó volt, gyerekfejjel lenyűgözött, amit csinál. Otthonról, Dunakömlődről sokszor elkísértem a paksi állomásra, volt, amikor én is ott töltöttem az éjszakát, mintha csak műszakban lettem volna. Az élet aztán némiképpen átírta a forgatókönyvet, a bátyám követte apu példáját - én pedig futballista lettem” - mondta Fiola.

A fotó illusztráció: facebook.com/@magyarlabdarugoszovetseg
Nem túlzás azt mondani, hogy szerdán este 21 órakor sorsdöntő meccset játszik a magyar válogatott. "Akárhogy is alakul a németek elleni összecsapás, már most megsüvegelhetjük a fiúk teljesítményét" - írták a tűzoltók.

Utolsó pillanatban mentette ki a kocsiját a lángoló garázsból Zagyvarékason

Kamerafelvétel leleplezte le az utcán szemetelő fiatalokat Esztergomban

Egy játékbaba vonalkódjával próbált spórolni, de lebukott

A saját iskolájukba jelentettek bombariadót Budapesten

Saját traktorja ölt meg egy férfit Mőcsénynél

Videón, ahogy üvölt és leköpi a kocsit egy agresszív mercis Budapesten

Időjárás-jelentés: Nyomasztó előrejelzés érkezett hétvégére

Óriási, 23,6 kilogrammos szörnyet fogtak ki a Balatonból

Orbán Viktor így búcsúzott Chuck Norristól

Most érkezett: Meghalt Zalavári Bálint

Hazatértek a magyar katonák Bagdadból

Csütörtökön térnek haza a magyar katonák az iráni háborús térségből