
Megrázó eset egy budapesti uszodában: A víz alatt egy hároméves kisfiút találtak
A férfi április 5-én – húsvét hétfőn - erősen ittasan, Sajókazán felkereste egy férfi ismerősét azért, hogy annak élettársát meglocsolja.
Miután meglocsolta a nőt, számon kérte az ismerősét, hogy miért nem kínálja meg őt cigarettával és itallal. Mikor a férfi közölte, hogy egyikkel sem tud szolgálni, a vádlott sértegetni kezdte. Ekkor a házigazda kérte a részeg ismerősét, hogy távozzon és kikísérte a lakásból az utcára.
A vádlott azonban hirtelen visszafordult és előbb verekedésre hívta fel, majd ököllel megpróbálta megütni ismerősét. A férfinak sikerült a támadást elhárítania, a földre vitte és lefogta a részeg vádlottat, azonban mikor – arra számítva, hogy már megnyugodott – elengedte, a férfi ismét támadásba lendült és megharapta a vállán, majd állon rúgta a házigazdát, végül szitkozódva távozott a helyszínről - számolt be róla a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Főügyészség.

Fotó: MTI/Ujvári Sándor
A megtámadott férfi nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett, azonban könnyű testi sértés vétsége miatt magánindítványt nem terjesztett elő.
A Kazincbarcikai Járási Ügyészség a büntetett előéletű, többszörös visszaesőnek férfival szemben elzárás büntetés kiszabására tett indítványt a Kazincbarcikai Járásbíróságnak.

Megrázó eset egy budapesti uszodában: A víz alatt egy hároméves kisfiút találtak

Hegyi Zsolt: 2029-re megújul a szentendrei HÉV

Hétvégétől olcsóbb lesz a üzemanyag Magyarországon, de nem mindenkinek

Döbbenetes létesítményre bukkantak a föld alatt Baranya vármegyében, ellepték a rendőrök a helyszínt

Drámai eset a Szent István-bazilikánál, a karácsonyi vásáron ledermedt a tömeg

Megtalálták az autista kisfiút, aki meztelenül rohant ki egy alsólajosi házból

12 centiméteres hótakaróval ébredt az egyik legszebb magyar vidék, gyönyörű fotók készültek

Ránk rúgja az ajtót a tél, figyelmeztetést adtak ki

Brutális állatkínzás Kecskeméten: összevesztek, majd a nyúl repült az erkélyről

Titokzatos kígyó tartja rettegésben a kisalföldi lakosokat

Játékostársát is lefejelte, most körözik a Fradi volt csatárát

Tűzvészben meghaltak ketten Kecskeméten