
A közmédia Karikó Katalint választotta az év emberének
A Széchenyi-díjas magyar kutatóbiológus, biokémikus egy porcelán emlékplakettet kapott, és a közmédia folyosójának falát is díszíti majd a portréja.
Tenyek.hu 2021. május 18., kedd 13:41
Idén először adták át a közmédia év embere díjat, és ezentúl minden év végén olyan emberek kaphatják meg az elismerést, akik szakmai pályafutásukkal és életútjukkal maradandó értéket hoznak létre és nagy hatást gyakorolnak az adott év eseményeire - írta a hirado.hu.
Az MTVA vezérigazgatója, Papp Dániel elmondta, hogy az volt a céluk, hogy a magyar közmédia is megmutassa, kik azok a személyek, akik mindenképpen elismerésre méltóak, és akik letesznek egy olyat az asztalra, ami esetleg nemcsak Magyarország, hanem az egész világ szempontjából fontos.
Hozzátette, hogy a díjazott egy porcelán emlékplakettet kapott,és a közmédia folyosóinak falait is a díjazottak portréival díszítik.
Karikó Katalint elmondása szerint a leginkább az emberek levelei érintik meg, az, hogy a vakcina mit jelentett számukra.
Fotók: MTVA
+Ez is érdekelheti

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen
