2025. október 31. péntek, Farkas
11°C Budapest

Till Attila szerint olyan Oscar-gála lesz, amilyet még sosem láttunk

Maratoni éjszakai műsorra készülnek kolléganőjével, Kiss Ramónával. 
Tenyek.hu
2021. április 23., péntek 12:25
Vágólapra másolva!

Tilla a reggeli Mokkában elöljáróban elárulta, hogy igaz ez az első közös munkája Lékai-Kiss Ramónával, de nem az utolsó, mert ősszel találkozhatunk mindkettőjükkel más produkcióban.

Tilla és Rami is izgatottan várja, hogy pontosan hogyan fog összeállni a műsor, ugyanis idén több helyszínről fognak bejelentkezni a műsorvezetők. A hagyományos helyszínről, a nagy színházteremből, idén csak show műsort fognak közvetíteni, a jelöltek pedig a Los Angeles-i főpályaudvaron mondják a köszönőbeszédeket és ott lesz a vörösszőnyeg is. Ezenkívül sok angol jelölt miatt még egy harmadik helyszín is szóba jöhet, ezekre az intézkedésekre a világjárvány miatt van szükség.

Tilla – a kérdésre, hogy – kit tart esélyesnek, a magyar érdekeltségű Pieces of a Woman-ről beszélt, mely Mundruczó Kornél rendezése. A film főszerepéért Vanessa Kirby – angol színésznőt – jelölték a legjobb női főszereplő kategóriában.

 

 

A vörös szőnyeges bevonulást és magát a díjátadót szakértők segítségével kommentálják majd. Ott lesz a stúdióban többek között az Oscar-díjas Saul fia című film hangmérnöke, Zányi Tamás, a Kossuth-díjjal és Nemzet Művésze-díjjal kitüntetett Rofusz Ferenc, a Balázs Béla-díjas filmproducer és filmrendező, Muhi András, valamint a rendező, forgatókönyvíró, Tóth Barnabás, akinek már két alkotása is az Oscar esélyesek névsorát erősítette. A díjátadó legizgalmasabb része, vagyis a nyertesek kihirdetése helyi idő szerint hajnali 2:00-kor veszi kezdetét.

 

A műsor április 25-én éjjel 23:45-től lesz látható a Moziverzum csatornán.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk